Таг: модел

Шведска има поголема смртност од КОВИД 19 од повеќе европски земји,...

Академскиот блог на Институтот за комуникациски студии, Рес Публика (ResPublika), го објави текстот на поранешниот главен уредник Ханс Бенгстром, за тоа дали...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com