Таг: можеме

Социјалдемократите МОЖАТ, опозиционерите нудат ОБНОВА

СДСМ и коалицијата на овие предвремени парламентарни избори настапуваат под слоганот ,,МОЖЕМЕ“. ,,22 дена до денот на изборите, до...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com