Таг: можен

По зголемување на бројот на заразени можен е карантин во Чаир,...

Министерот за здравство, Венко Филипче, најави дека е можно да се воведе карантин во неколку скопски општини каде бројот на заразени од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com