Таг: молњевита реакција

ВИДЕО:Со молњевита реакција на камионџија за влакно избегната голема трагедија

Неверојатна реакција на возачот на камион марка ,,Волво“ во Норвешка. Невнимателен ученик за влакно се спаси, а камионџијата со молњевита реакција спречи голема...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com