Таг: моника зајкова

Зајкова: Негде потфрливме, не само јас, се заразија и моите родители

Пратеничката и потпретседателка на ЛДП, Моника Зајкова, неколу дена е на Инфективна клиника, со потешка клиничка слика. Таа упати порака од таму.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com