Таг: монте карло

Хакинен го провози Ѓоковиќ низ Монте Карло со неговиот ,,МcLaren P1“(видео)

Во пауза меѓу напорните тренинзи во Монте Карло, српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ, се дружи со неговите соседи. Еден од нив и Формула тркачот Мика...

Бремената Јелена Ѓоковиќ ќе му биде поддршка на Новак од трибините...

Сопругата на еден од најдобрите тенисери во светот Јелена Ѓоковиќ, која е бремена, најверојатно со близнаци како што објави таа порано, се наоѓа на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com