Таг: мориа

Бегалскиот камп Мориа на Лезбос изгоре до темел

Изминатата ноќ букна уште еден пожар во пренатрупаниот бегалски камп Мориа на грчкиот остров Лезбос. Во овој втор голем...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com