Таг: морија

По големиот пожар на островот Лезбос мигранти ги запоседнаа и локалните...

Повеќе од 12.000 мигранти останаа без никакво сместување на грчкиот остров Лезбос откако изминатите ноќи во два пожари изгоре целиот бегалски камп...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com