Таг: мртви палми

Последно патување на палмите на депонијата на глупоста

На социјалните мрежи денеска се појавија фотографии со ,,мртвите“ палми натоварени во камиони како заминуваат на некоја депонија. Палмите кои беа платени од парите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com