Таг: мртовец

Починат пациент со ковид симптоми украден од болница во Струмица

Директор на струмичката болница изјави за Канал Вис дека починат хроничен пациент, со симптоми на ковид е украден насилно од болницата од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com