Таг: мртовечки сандаци

Хорор сцени од депонијата Русино со лимени мртовечки ковчези за погребување...

Активистите на граѓанското здружение што се бори против загадувањето на Гостивар од депонијата Русино, денеска останаа вчудовидени и шокирани од глетката на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com