Таг: мртов

Украинскиот пратеник Валериј Давиденко пронајден мртов во својот кабинет

Пратеникот во украинскиот Парламент, Валериј Давиденко, е пронајден мртов со прострелна рана во главата во својот кабинет, соопшти министерот за внатрешни работи,...

Творецот на серијата ,,Грдата Бети“ пронајден мртов во хотелска соба во...

Силвио Орта(45), автор на мега популарната серија ,,Грдата Бети“ е пронајден мртов со прострелни рани во хотелска соба во Мајами.

Со прострелна рана во глава пронајден мртов поранешниот возач на Хазби...

Во близина на главниот плоштад во Тетово е пронајдено безживотното телото на поранешниот возач на Хазби Лика, Фатмир Тахири од Тетово,...

Пронајдено телото на исчезнатиот актер Чарлс Левин

Остатоци од телото на 70 годишниот холивудски глумец, Чарлс Левин, се пронајдени во пошироката област на Орегон, објави Дејлимејл.

Исчезнатиот 35 годишен Горан Атанасовски е пронајден мртов

МВР потврди дека денеска околу 13 часот во бездна во Нерези е пронајден мртов 35 годишниот скопјанец, Горан Атанасовски, кој синоќа пред...

Американски адмирал е пронајден мртов во својот стан во Бахреин

Американскиот вицеадмирал, Скот Стерни, е пронајден мртов во својата резиденција во Бахреин, соопшти командата на Морнарицата на САД. Стерни беше задолжен за надгледување на американските...

Снимателот Пертеф Назим е пронајден мртов во Лепенец

Исчезнатиот Пертеф Назим-Пепи, е пронајден мртов во реката Лепенец, потврди негова внука по веста дека е пронајдено машко тело во фаза на распаѓање. Фотографијата од...

Со прострелна рана во глава пронајден мртов полициски службеник во Прилеп

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Прилеп со екипа од крим-техника при прилепската полициска станица изврши увид на местото во близина на локалниот...

Англиски боксер почина во рингот после победа и дадено интервју(видео)

Англискиот боксер Скот Вестгард, почина во болница, откако претходно победи и даде интервју. Но само неколку моменти подоцна му се слоши и се струполи...

Сенаторот Ден Џонсон обвинет за сексуално вознемирување е пронајден мртов

Ден Џонсон, републикански сенатор од Кентаки, е пронајден мртов покрај својот автомобил со прострелна рана во главата. Се верува дека извршил самоубиство, откако беше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com