Таг: музеи

Владата донесе протоколи за работа на музеи, галерии, спортски натпревари…

На денешната седница Владата ги донесе и Протоколот за работа на музеи, галерии и изложбени простори, Протоколот за спроведување на мерки за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com