Таг: муња љубиша

,,Муња Љубиша“и други бесправно граделе во Куманово и ,,заработиле“ над еден...

СВР Куманово поднесе кривична пријава против ДПТУ,,Муња Љубиша” ДООЕЛ Куманово и Љ.П. (49) од Куманово, управител на ДПТУ ,,Муња Љубиша” ДООЕЛ поради постоење основи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com