Таг: му се слоши

На Бранко Азески му се слоши сред говор(видео)

Бранко Азаески , долгогодишен претседател на Стопанска комора, во текот на говорот се пожали дека не му е добро и го прекина говорот. Преземено од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com