Таг: мцмс

Анкета на МЦМС: 41,5 насто на референдумот ќе гласаат ЗА ,...

МЦМС објави анкета за расположението на јавноста за претстојниот реферндум. Ова прво истражување на јавното мислење пред претстојниот референдум покажува дека ќе има доволна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com