Таг: навива

Колинда Грабар Китаровиќ навива за Ѓоковиќ и му посака финале на...

Хрватската претседателка , која стана медиумска атракција со нејзините емотивни пораки и навивање за хрватската фудбалска репрезентација, овојпат е во центарот на регионалната јавност...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com