Таг: нада бождровиќ

Загина Нада Бодрожиќ-поранешна пратеничка во војводинскиот Парламент

Утрината во сообраѓајна несреѓа загина Нада Бодрожиќ, поранешна пратеничка во Парламент на Војводина од  Демократска Партија , на поранешниот српски претседател Борис Тадиќ. Несреќата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com