Таг: надвозник

Македонски автобус удри во надвозник во Пловдив

Автобус со македонски регистарски таблички, остана без покривот, откако возачот удри во надвозник близу Пловдив. Како што јавуваат бугарските...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com