Таг: надлежни

Надлежните институции од Прилеп со итни мерки за спречување на труењето...

По вчерашните труења на кучиња од страна на несовесни граѓани во центарот на Прилеп, градоначалникот Илија Јованоски денеска оствари итна средба со надлежните служби...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com