Таг: надна

Трамп го нападна СИ-ЕН-ЕН, се искара со новинарот и не дозволи...

Американската телевизиска куќа СИ-ЕН-ЕН одговори на нападите на новоизбраниот претседател Доналд Трамп дека шири лажни вести и не дозволи на новинар на куќата да...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com