Таг: над 10 милиони

Над 10 милиони заразени од Ковид 19 во светот

Епидемијата на корона вирусот во светот не стивнува. До овој момент СЗО има регистрирано 10.088.576 луѓе заразени со корона вирус.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com