Таг: налепници

Во ОУ ,,Гоце Делчев“ осамнаа налепници за наводни казни за незнаење...

Родители утрината биле непријатно изненадени кога ги донеле своите деца на настава во ОУ,,Гоце Делчев“ во Скопје, општина Центар. На влезната врата од училиштето...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com