Таг: намалена бројка

Последните 7 дена има намалување на процентот на заразени и починати...

Според неделниот извештај на Институтот за јавно здравје за периодот од 30 ноември до 6 декември, регистрирани сe 6.463 нови позитивни случаи,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com