Таг: намален број

Добра вест! 88 нови случи на Ковид 19 од 1.507 тестирања

Се намалува бројот на новозаразени од Ковид 19. Првпат по подолго време бројката на заразени падна под 100 иако се направени 1.507...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com