Таг: намалување тон

Вучиќ бара да потпише договор со РТС дека нема да му...

Претседателот на Србија изјави дека веќе нема да гостува на РТС, се додека не потпишат договор дека нема да му го намалуваат тонот кога...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com