Таг: напад собрание

Заев: Им простувам на сите, но јас не сум судија и...

Зоран Заев , кој вчера сведочеше во судскиот процес за организираниот упад и напад на Собранието на 27 април минатата година, и покрај заканите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com