Таг: напаѓачик

Се појави фотографија од напаѓачите на новинарската екипа на А1он

Оваа фотографија се појави на социјалните мрежи направена во моментот по физичкиот напад врз новинарската екипа на порталот А1он. Очевидци успеало да го фотографираат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com