Таг: нарачува шамари

Како Груевски на Јанакиески му нарачуваше протести,насилство и шамари за Жерновски(аудио-бомба)

Денеска ќе продолжи судскиот процес за нарачување и извршување на насилство во општина Центар. Во овој предмет обвинети се 14 лица, од кои пет...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com