Таг: насер

Селмани ги нарече ,,губитничка група блиска до СДСМ“ противкандидатот на Чадиковски...

Донеодамнешниот претседател на ЗНМ, Насер Селмани,упати тешки обвинувања до СДСМ и новинари, уредници и директори, распоредени по националните телевизии блиски до партијата...

ВИДЕО: Поднесена кривична пријава против напаѓач на екипата на порталот а1он

Министерот за внатрешни работи Агим Нихиу на заедничка прес конференција со претседателот на ЗНМ Насер Селмани во просториите на здружението, објави дека е поднесена...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com