Таг: насир турс

Едно лице загина во сообраќајка во Австрија во судар на автомобил...

Во тешка сообраќајна несреќа во Австрија во близина на градот Шлирбах, во која учествувал автобус со македонски регистарски таблички, едно лице загина во возилото...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com