Таг: наследници

ВМРО ДПМНЕ именуваше наследници на Рангелова, Кржалоски и Данев

Соопштение на ВМРО ДПМНЕ: ,,Извршниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ вчерашната седница ја посвети на актуелната дневно политичка и економска состојба во државата и на внатре партиските...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com