Таг: настани

Свадби и приватни веселби не може, дозволено организирање на други настани...

Владата на вчерашната седница ги разгледа и прифати општите препораки за организирање на настани  кои беа предложени од Комисијата за заразни болести...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com