Таг: наташа апостоловска

За сообраќајката со смртни последици кај Млечен ресторан само условна казна

Сопругата на трагично загинатиот Гоце Димитриевски од Тетово, Наташа Апостоловска, реагираше на социјалните мрежи по пресудата на предизвикувачот на сообраќајната несреќа со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com