Таг: наташа николовска

Пратениците од СДСМ донираа за лекувањето на самохраната мајка Наташа Николовска

На иницијатива на претседателот на СДСМ Зоран Заев пратениците од целата коалиција донираа дел од своите плати за самохраната мајка  Наташа Николовска која пред...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com