Таг: научете албански

Џевад Адеми: Научете албански ако сакате да комуницираме без слушалки

За пратениците од владејачките партии Законот за употреба на јазиците ќе придонесе за релаксирање на етничкиот соживот, додека за опозицијата тој е неуставен и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com