Таг: нафтен

ВИДЕО:Николовски презентираше документи за нафтениот бизнис на синот на Мијалков

Пратениците Дамјан Манчевски и Љупчо Николовски, на денешното продолжение на конститутивната седница на Собранието на Република Македонија, презентираа докази за причините поради кои пратениците...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com