Таг: национални установи

Директорите на национални установи го кријат својот имот

Директорите на 5 национални установи што секојдневно протестираат немаат доставено анкетни листови до Антикорупциска комисија. Од СДСМ велат дека  функционери на ВМРО-ДПМНЕ го кршат законот со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com