Таг: нацистички поздрав

Бугарија ќе добие драконска казна поради нацистички поздрав и расизам на...

Натпреварот во Софија меѓу Бугарија и Англија, кој заврши со победа на гостите од 6-0, беше два пати прекинуван поради расизам...

Масовниот убиец Брејвик во судница со нацистички поздрав

  Масовниот убиец Андерс Брејвик кој е осуден на 21 година затвор за убиство на 77 млади лица во еден младински камп близу Осло, при...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com