Таг: нација

Трамп ѝ се обрати на нацијата пред заминувањето во болница(видео)

На нозе и без маска на лицето, американскиот претседател од Белата Куќа ѝ се обрати на американската нација пред да замине во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com