Таг: нацрт концепт

Владата даде зелено светло за јавна расправа за Нацрт-концепцијата за реформи...

На вчерашната седница на Влада на РСМ, е дадена согласност за реформите во основното образование, а на Министерството за образование му е...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com