Таг: најавена

Хашим Тачи најави оставка доколку биде потврдено обвинението против него

Косовскиот претседател Хашим Тачи најави дека ќе поднесе оставка доколку биде прифатено обвинението поднесено против него за воени злосторства за време на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com