Таг: најбаран

По 16 години е уапсен најбараниот бегалец во Европа обвинет за...

Кристофер Гес Мор, еден од најбараните бегалци во Европа, обвинет за сурово убиство и мачење во Велика Британија, е уапсен по 16...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com