Таг: најприслушуван

Ордановски бил еден од најприслушуваните, возилото му било запалено и заради...

Во Кривичниот суд Скопје вчера се одржа ново рочиште за предметот ,,ТАРГЕТ ТВРДИНА" кој го води Судијката Џенета Бектовиќ, а застапници на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com