Таг: најпродаван

Ова е најпродаваниот автомобил во светот

Трета година по ред, „Тојота“, води на листата на најпродавани моторни возила во светот. Во овој период се продадени 7 милиони и 615 илјади...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com