Таг: на мегдан

Пендаровски беше ,,на мегдан“ , Сиљановска не го прифати повикот

Денеска се одржа настанот наречен ,,На мегдан“, организиран од дел од поранешните учесници во ,,Шарена револуција“. Сиљановска го одби повикот, прашувајќи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com