Таг: на отворено

За неносење маска на отворено предвидена е парична казна од 20...

Собранието ги усвои измените и дополнувањата на Законот за заштита на населението од заразни болести и истиот ќе стапи на сила...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com