Таг: на чело

ВМРО ДПМНЕ: Груевски е претседател на ВМРО ДПМНЕ и останува согласно...

Груевски е претседател на ВМРО-ДПМНЕ и останува на оваа функција согласно доверениот мандат, реагира оваа партија по пишувањето на ЦИВИл дека тој донел одлука...

Мендух Тачи ќе ја предводи ДПА и на локалните избори

Ништо од заминувањето на Мендух Тачи од челната позиција на ДПА. Тој останува на чело на партијата и ќе ја предводи и на локалните...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com