Таг: нба ѕвезда

НБА ѕвездата Џеј-Ар Смит брутално тепа демонстрант затоа што му го...

На демонстрациите што се раширија ширум САД поради полициското убиство на Џорџ Флојд, се случија бројни инциденти, грабежи, уништување на имот, палежи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com