Таг: нво инфо центар

Недозволиво е Собранието да не ги усвои препораките на Прибе за...

    НВО Инфоцентарот изразува големо незадоволство  и разочараност од фактот што Собранието на Република Македонија, заради недоволен број присутни пратеници, не ги усвои препораките на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com